Biz, Sizin İş Ortağınızız

www.zamandamgasi.com.tr bir EİMZATR iştirakıdır.

EİMZATR Bilgi Güvenliği Hizmetleri A.Ş.

EİMZATR Bilgi Güvenliği Hizmetleri Anonim Şirketi 21 Kasım 2011 tarihinde kurulmuş ve Ticaret Siciline tescil edilmiştir.

Tüm altyapı ve test süreçlerini başarıyla tamamlayarak gerekli tüm kurum ve kuruluşlar tarafından denetimleri tamamlanmış, 03.02.2014 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu (BTK) tarafından Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı (ESHS) olarak ilan edilmiştir.

Kuruluşumuz altyapı konusunda TÜBİTAK ile işbirliğini tercih etmiştir. Bu nedenle %100 Milli, Yerli ve Türkçe hizmet sunmaktadır.

EİMZATR Bilgi Güvenliği Hizmetleri Anonim Şirketi ilan edildiği tarihten itibaren sertifikalarını, SHA-256 özet algoritması kullanarak üretmektedir.

5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu kapsamında yetkili Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı (ESHS) olarak elektronik imza ve nitelikli elektronik sertifika hizmetlerini vermekle beraber, elektronik imza ve elektronik sertifika alanlarında yazılım ve geliştirme faaliyetleri ve e-imza entegrasyon çalışmalarını da yürütülmektedir.İlan edildiği günden itibaren saatlerce hatta günlerce süren e-imza üretim sürecini sadece 15 dakikaya indirmiş ve sektöre öncü olmuştur. Halen en hızlı üretim yapan ESHS ünvanını korumakta ve 50’ye yakın ilimizde 15 Dakikada e-imza hizmeti vermektedir.

Ankara’daki Merkez binasında son teknoloji ve güçlü altyapısı ile verdiği hizmetini Hacettepe Üniversitesi Teknokentindeki AR-GE çalışmalarıyla hergün geliştirmektedir.

EİMZATR profesyonel ekibi; kurumsal kimliği, fark yaratan hizmet anlayışı ve güvenilirliği ile ulusal ve uluslararası alanda Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı (ESHS) olarak ve sahip olduğu uluslararası geçerli Belge ve Sertifikalar ile elektronik imza ve Zaman Damgası alanlarında, yeniliklerin öncüsü olmayı ve % 100 Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir kuruluştur.

EİMZATR Bilgi Güvenliği Hizmetleri A.Ş sahip olduğu teknoloji ve bilgileri paylaşarak Türkiye’nin bilgi toplumu olma yolundaki hedefine katkıda bulunmayı kendine amaç edinmiştir.

Aynı Zamanda yazılımlarınıza zaman damgası alma ve doğrulama entegrasyonlarını da sizler için yapıyoruz.

İş Ahlakımız

Zaman Damgası'nı bizden temin ettikten sonra, ne için kullanmanız gerektiği, ne zamanlar kullanmanız gerektiği, kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlere destek olarak sunuyoruz.

Eğer zaman damgası kullanımı için kendi yazılımlarınıza entegrasyon çalışması yapılmasını istiyorsanız, size bu hizmetide yazılım danışmanlığı adı altında veriyoruz. Bizim için önemli olan sizlerin memnuniyetidir.